Як ми уже повідомляли двоє павлоградських гірників, Володимир Бугайов та Андрій Карпенко, 29 грудня о 13.00 розпочали безстрокову акцію голодування. Всі подробиці до вчорашнього дня можна побачити тут.

У Новорічну ніч Андрій та Володимир привітали павлоградців із Новим 2018 роком.

«Для багатьох з нас 2017р. виявився складним та дуже не простим роком. Особисто для мене 2017р. став роком боротьби за свої трудові права та права своїх колег. І от ми вже у 2018 році і наша боротьба подовжується. Акція голодування яку ми з моїм колегою оголосили 29.12.2017р. не припиняється, ми йдемо до перемоги. Велика подяка усім хто нас підтримує, відчувати себе не самотніми у цій боротьбі, для нас це дуже важливо. Дякуємо!!! », –  написав Володимир на своїй сторінці у Facebook.

Сьогодні до голодувальників заглянув міський голова Павлограда, поцікавився станом здоров’я та привітав із Новим Роком, правда не виказав підтримки в боротьбі за погляди і не надав пораду яким чином краще виборювати свої права.

За словами Володимира Бугайова їх акцію підтримав мер Конотопа Артем Семеніхін. При телефонній розмові він пообіцяв днями приїхати у Павлоград і зустрітись із голодувальниками.

Учасники акції також розповіли, що ніхто із керівництва  Павлоградвугілля на зв’язок із ними не виходив.

02 січня о 12.00 біля стін павлоградської міської ради планується мітинг на підтримку  голодного страйку шахтарів, про це вони зробили відеозвернення до небайдужих.