Двоє гірників ДТЕК Павлоградвугілля уже п’ятий день голодують. Акцію по безстроковому голодуванню вони оголосили ще 29 грудня 2017 о 13.00. . Вона проходить у приміщенні міської ради. Подробиці про попередні дні тут.

Вчора 1 грудня, прихильники голодуючих гірників, оголосили час і місце проведення мітингу в підтримку хлопців, на 02 січня о 12 годині.

Сьогодні зранку Володимир Бугайов розмістив пост у соц мережах

Сьогодні, рівно о 12 годині до будівлі міської ради Павлограда, підтримати шахтарів, Володимира Бугайова та Андрія Карпенка, прийшло кілька десятків чоловік. Люди тримали в руках гасла, висловлювали свою підтримку голодувальникам.

Свою підтримку учасникам  акції висловили у повному складі  фракція «УКРОП» у міській раді. Член партії Валентина Жилкіна, виступаючи на мітингу подякувала  учасникам акції за їх принципову  і чесну позицію .

Дехто із гірників закликав своїх колег не боятись і відкрито висловлювати свою позицію не лише спілкуючись між собою, а й на мітингах.

Учасники мітингу прийняли резолюцію, в котрій вимагають припинити незаконний тиск на членів новоствореної профспілкової організації, відновити на робочих місцях незаконно звільнених та притягти до відповідальності керівництво ДТЕК Павлоградвугілля за порушення Конституції України.

Ніхто із керівників  ДТЕК Павлоградвугілля із мітингувальниками не спілкувався.

Учасники  безстрокового голодування припиняти  акцію не збираються. Кажуть, що стоятимуть до перемоги.