В Україні послабили карантинні обмеження. За постановою Кабінету Міністрів України, з 11 травня на Дніпропетровщині відкрили парки та сквери, запрацювали перукарні та більшість магазинів.

Про це повідомив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Максим Скрипнік.

«Зняли на Дніпропетровщині частину карантинних обмежень. Але режим надзвичайної ситуації та карантин не скасовано. Усі послаблення можливі виключно за умови дотримання суворих протиепідемічних та санітарних норм, – зазначив Максим Скрипнік. – Із першого дня боротьби із коронавірусом робимо усе можливе, аби вберегти життя та здоров’я мешканців регіону. Тож вкрай важливо не розслаблятися та й надалі не нехтувати простими правилами – носити маски, тримати дистанцію, проводити регулярну дезінфекцію».

На Дніпропетровщині відкрили парки, сквери, лісопаркові та прибережні зони. Мешканцям області дозволили відвідувати дитячі та спортивні майданчики. У кафе та ресторанах готують до відкриття літні майданчики.

Запрацювали в області й сервіси побутової техніки та магазини, які торгують непродовольчими товарами. Також – стоматології, салони краси й перукарні. Відновили свою діяльність адвокати, нотаріуси, аудитори та психологи.

Кабмін також дозволив тренуватися  спортсменам національних збірних. Можуть проводити репетиції  театральні та мистецькі колективи.

Як і раніше, заборонена діяльність спортзалів, кінотеатрів й театрів, навчальних закладів. Не можна проводити масові заходи, збиратися групами понад 2 людини та знаходитись у громадських місцях без масок. Також лишається забороненим  залізничне та авіасполучення, приміський, міжміський, внутрішньообласний та міжобласний транспорт.