Це інформаційна бомба, написала на своій сторінці у Facebook юрист-кримінолог Анна Маляр

Ви, мабуть, чули недавно, що 11-класник з Павлограду зарізав сім”ю сусідів. Вбив чоловіка, 4-річного хлопчика і дивом залишилась живою вагітна жінка, якій наклали більше 40-ка швів.

В НЕДІЛЮ, 25 березня, о 21-30 на СТБ у програмі “Один за всіх” ЖИТЕЛІ Павлограда розкажуть, як вони майже 10 років не могли притягнути цього хлопця та його батька до відповідальності, бо в нього мама була, УВАГА, головою суду, а тато – підприємець.

В студії будуть жертви та батьки жертв його численних злочинів, серед яких згвалтування дітей, тілесні ушкодження.

Щоб ви розуміли, люди кажуть, що телебачення – це їх остання надія. Далі буде самосуд – вони так і попереджають місцеву владу. В місцевих жителів є побоювання, що навіть після такого жахливого вбивства цього хлопця не дадуть покарати і він навіть зараз НЕ У СІЗО, а в лікарні, бо, бачте, поранився, коли людей різав.

Вагітна жінка, яка вижила теж буде на зв’язку зі студією. Уявіть собі, батьки вбивці вже намагались вийти з нею на зв’язок, але не буду розкривати інтригу, подивитесь у програмі, що вони їй сказали.

А далі не падайте, сядьте….
За словами місцевих жителів, цього нелюда прикривають – і місцева влада, і поліція, і навіть директорка школи. В Палограді всіляко не давали поширювати інформацію про таке жахливе вбивство.Місцева преса – МОВЧИТЬ. Люди змушені були звертатись на загальноукраїнські телеканали. Коли про це дізналась директорка школи, то, за словами дітей, заборонила спілкуватись з журналістами. Натомість діти розповідають, що в школі вільно відбувається торгівля наркотиками. Це у 21му столітті.

Місцева поліція поводить себе дивно. Там є частина справжніх поліцейських, які на першому етапі зробили важливу роботу і зібрали докази, але далі справу гальмують.

Для мене це був шок, наскільки місцеві люди залякані і безправні. Наскільки міцна кругова порука місцевих князьків. І люди абсолютно зневірені. Чи дійшли реформи з Києва до Павлограда на Дніпровщині? Ні….
Може, хоч сьогоднішній ефір розбурхає те болото.

В студії також буде рідна сестра цього нелюда. Після її розповіді у вас не залишиться питань, чому він став вбивцею (як його називає, вагітна жінка, що дивом вижила, але втратила чоловіка і синочка).

 

 

Додано. Ефір онансованної передачі про школяра-різника з Павлограда.