Представників підприємств та громад Дніпропетровщини запрошують долучитися до програми USAID АГРО. Про актуальні можливості для аграрного та сільського розвитку розкажуть вже 18 листопада. Участь в онлайн-презентації безкоштовна, повідомили у департаменті економічного розвитку облдержадміністрації.

«Дніпропетровщина стала однією з 8 областей, де протягом наступних чотирьох років буде працювати Програма USAID АГРО. Її ключові напрямки – покращення продуктивності та доступу до ринків збуту, вдосконалення послуг в агро-секторі, земельна реформа. 18 листопада регіональні координатори програми проведуть онлайн-презентацію та розкажуть про ті можливості та конкурси, якими можуть скористатися аграрії області», – розповіли у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

Взяти участь у презентації запрошують представників ОТГ Дніпропетровщини, мікро, малого та середнього бізнесу, виробників і переробників продукції у секторах овочів, фруктів, ягід, молока, м’яса, домашньої птиці, аквакультури та солодощів.

Онлайн-зустріч проходитиме  18 листопада з 15:00 до 17:00 на платформі Zoom. Аби долучитися, слід зареєструватися.

Детальна програма – тут.