За спробу підкупу службової особи попався 28-річний мешканець одного з населених пунктів Павлоградського району був викритий поліцейськими на збуті наркотиків.

Аби не потрапити за грати дилер звернувся до заступника начальника міського відділу поліції – начальника кримінальної поліції і пообіцяв надати три тисячі доларів “відкупних”.

Майор поліції про плани зловмисника доповів оперативникам внутрішньої безпеки поліції. За матеріалами УДВБ НПУ Павлоградською місцевою прокуратурою було внесено відомості до ЄРДР за ч.3 ст.369 Кримінального кодексу України.

Наступного разу, коли молодик прийшов до посадовця поліції і передав першу частину обіцяного хабаря – 31 тисячу гривень – його затримали з речовими доказами працівники Дніпропетровського УДВБ НПУ, слідчі Павлоградського ВП, під процесуальним керівництвом прокуратури та за участі бійців поліції особливого призначення ГУНП Дніпропетровщини.

«Обом затриманим фігурантам оголошено про підозру. Крім раніше скоєних правопорушень, особам доведеться відповідати і за підкуп поліцейських, а за це передбачено позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років», – сказала Олеся Бойко.