Сьогодні депутати  міської ради проголосували за виділення 1,9 млн грн фінансової допомоги КП «Павлоградтеплоенерго», щоб частково оплатити борг перед НАК «Нафтогаз України». Ще близько 600 тис. грн додадуть за рахунок збільшення тарифу на тепло для бюджетних установ, авансових платежів та власних коштів підприємства.

Ці гроші потрібні для отримання газу. Інакше підприємству загрожує штраф, а місту – відключення опалення. Павлоград зобов’язався виплачувати близько 2 млн грн щомісяця в рахунок погашення старих боргів КП «Павлоградтеплоенерго» за договором реструктуризації, але 6 місяців місто не платило. Утворився борг, до якого додалася різниця в тарифах (її мала компенсувати держава, але вчасно цього не зробила).

«Гроші, які ми виділяли раніше і виділили сьогодні – це гроші, які повинні йти на утримання доріг, будинків, дитячих садків, шкіл, лікарень. На жаль, населення так і не зрозуміло, що проблеми взялися через борги. Ми плануємо розробити в місті дієву програму, згідно з якою всі сусіди повинні знати, хто в їхньому будинку не платить за тепло. В першу чергу треба змусити платити тих людей, які в змозі платити, але не хочуть », – прокоментував міський голова Анатолій Вершина.

За словами начальника КП «Павлоградтеплоенерго» Миколи Вовка, у підприємства є всі шанси виплатити борги і зберегти в місті централізоване опалення. Нагадаємо, що в Павлограді ним користуються 80% жителів багатоповерхівок.

«Від централізованого опалення я пропоную не відмовлятися. Воно саме економічно вигідне, так є сьогодні, і так буде завтра. Наші будинки не готові до автономного опалення, ні технічно, ні проектно », – сказав Анатолій Вершина.