Павлоградка Надія Горянська, дружина Ярослава Тарасенко, підозрюваного у вбивстві екс-депутата РФ Дениса Вороненкова, взяла участь в зйомках передачі «На самом деле» (випуск від 13 листопада 2017 року) на «Первом канале» Росії.

Вона вважає свого цивільного чоловіка невинним, а всі звинувачення – надуманими. Єдиним варіантом, при якому Ярослав міг бути задіяний у вбивстві Вороненкова, Надія вважає той, коли Ярослава могли «використовувати втемну» – попросити про послугу, але не сказати, в чому вона полягала.

Нагадаємо, що в червні в Павлограді затримали активіста громадського формування «Павлоградська самооборона» Ярослава Тарасенко. За версією прокуратури, Ярослав привіз кілера – Павла Паршина – до місця вбивства екс-депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова. Павла Паршина поховали в Павлограді, він був знайомий з Тарасенко. Ще один підозрюваний в організації вбивства – Ярослав Левенець – був другом сім’ї Ярослава Тарасенко та Надії Горянської. Тепер Генеральна прокуратура України звинувачує Тарасенко в організації злочину, а замовником вбивства називає підприємця Володимира Тюріна.

З червня 2017 Ярослав Тарасенко утримується під вартою.