Держана субвенція на утримання закладів освіти виділятиметься із розрахунку середньої наповнюваності класів – 25-30 учнів.

«Якщо дійсно буде прийнято таке рішення на рівні держави і будуть виділяти субвенції по наповнюваності класів, коштів з місцевого бюджету додатково не буде. Ми будемо працювати лише на скорочення», – сказав міський голова Анатолій Вершина під час засідання міськвиконкому.

Він дав відповідне доручення начальнику відділу освіти міста переглянути наповнюваність класів у школах міста і привести їх у відповідність до нормативних.
На сьогодні найнижча середня наповнюваність класів у трьох школах Павлограда: № 14 – 13 учнів, №20 – 2 учні та № 8 – 24,8 учнів.
Разом із тим є школи, де наповнюваність класів вища норми.

«У нас є перекос по закладах освіти. Якщо це школа в центрі міста, то чому в цю школу приїздять із 40 років, ПШС. Це їх вибір? Такого не повинно бути. А потім ще й приходять і кажуть, а ви ж нам дайте кошти на проїзд. Давайте все це приводити у відповідність. Відповідність до наповнюваності. Тому що ми всі хочемо коштів, а їх нема», – сказав міський голова.

Джерело: tv-news.dp.ua