У Міністерстві освіти науки України визначилися з термінами проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Основна сесія розпочнеться 25 червня тестуванням з математики і завершиться 17 липня тестуванням з хімії.

Про це повідомили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Через карантин графік зовнішнього незалежного оцінювання трішки змінився. Дати відтермінували приблизно на місяць. Та це не завадить провести іспити та вчасно розпочати вступну кампанію, – запевнили у департаменті. – Вступники Дніпропетровщини активно реєструвалися на ЗНО. Загалом надійшли заявки від 30930 майбутніх абітурієнтів».

Першою одинадцятикласники здаватимуть математику – 25 червня. Тестування з української мови і літератури відбудеться 30 червня, з фізики – 2 липня, з іспанської, німецької, французької мов – 6 липня, з англійської мови – 7 липня, з історії України – 9 липня, з біології – 13 липня, з географії – 15 липня. Наостанок, 17 липня – хімія.

Всього здаватимуть 11 навчальних предметів. Обрати потрібно щонайменше три, але не більше чотирьох. Обов’язковими є українська мова і література, а також математика або історія України. Третій предмет – на вибір.

До 4 червня 2020 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки. Там буде зазначено час і місце проведення тестувань. Результати основної сесії випускники отримають до 29 липня.

Додаткова сесія ЗНО запланована на 23 липня – 11 серпня. Зареєструватися на неї можна з 25 травня до 9 червня. Результати повідомлять до 14 серпня.