31-річний павлоградець зберігав наркотичні засоби та надавав приміщення квартири для їх вживання. Під час обшуку у його квартирі знаходились шестеро раніше судимих жителів Павлограда, які вживали наркотичні речовини.

27 березня дільничні офіцери поліції спільно зі слідчим в рамках розслідування кримінального провадження провели санкціонований судом обшук в одній з квартир по вул. Преображенській. В ході обшуку було виявлено та вилучено медичні шприці з дезоморфіном та 3 сліп-пакети з канабісом. Також під обшуку виявлено та вилучено дві пластикові пляшки з речовинами, які використовуються для виготовлення небезпечного наркотичного засобу «дезоморфін». Все вилучене направлено на експертизу.

Чоловіку доведеться відповідати у суді за скоєння ряду кримінальних правопорушень: незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, наркотичних засобів (ст. 309 КК України), організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів (ч. 1 ст. 317 КК України).

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Павлоградського ВП