Кандидатка у президенти від «Батьківщини» Юлія Тимошенко прокоментувала фінансування своєї партії тисячами гривень від людей, що працюють на посадах касирок та автомийниць про що йшлося в розслідуванні програми «Наші гроші з Денисом Бігусом». Вона заявила, що це підприємці середнього класу в такий спосіб підтримують партію через родичів, бо бояться, що на них відкриють справи.

Про це розповіло hromadske.ua з посиланням на заяву
Тимошенко в програмі «Право на владу» телеканалу «1+1».

«Ми розібралися з цими фактами, і з’ясувалося, що ті підприємці-представники середнього класу, які хочуть сьогодні допомогти нам і перерахувати гроші, не можуть це зробити, тому що миттєво відкриваються кримінальні справи, знищуються ці підприємці. І тому вони знаходять своїх родичів, які не під ударом, не підприємці, і намагаються через них зробити внески, які сьогодні допомагають нашій партії й нашим виборам», — сказала Тимошенко.

Вона зазначила, що після оприлюднення розслідування вже встигла зв’язатися з регіонами, аби запитати про наявність таких фактів.

На що журналіст Денис Бігус, який також знаходився у студії, посміхнувся.

Тимошенко додала, що всі надходження на рахунок партій і витрати є публічними, й контролюються Національним агентством із питань запобігання корупції.

«НАЗК може перевірити кожну нашу копійку. Генпрокуратура, СБУ від нас не виходять. Ми за названими фактами отримали висновок НАЗК, в якому чітко визначено, що порушень у нас нема. Якби вони зараз знайшли у нас хоч одне порушення, вони поставили б питання про зняття мене з виборів», — сказала лідерка «Батьківщини».

28 лютого програма «Наші гроші з Денисом Бігусом» оприлюднила розслідування, у якому йшлося, що деякі громадяни України, які нібито жертвують тисячі гривень на діяльність партії «Батьківщина», про це навіть не здогадуються.

За перший та другий квартали 2018 року партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» витратила близько 100 мільйонів гривень за півроку рекламу передвиборчої програми «Новий курс».