Сайт Наш Павлоград продовжує розповідь про подробиці судового процесу над одинадцятикласником Валентином Зємцовим. У цій статті розглянемо засідання, яке відбулося 31 липня 2018 року.

В Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра пройшло чергове судове засідання у справі павлоградського старшокласника, котрого звинувачують у жорстокому убивстві 29-річного чоловіка, його 4-річного сина та замаху на убивство вагітної жінки.

Видеоплеер

00:00
00:03

Під час судового засідання була допитана потерпіла та п’ятеро свідків. Сам обвинувачуваний Валентин Зємцов  на будь-які запитання відповідати відмовляється.  Він лише зачитав із папірця текст про те, що повністю визнає свою вину і щиросердно просить пробачення у потерпілої Вікторії.

 

Батько ж обвинувачуваного, виступаючи в якості свідка на суді, заявив, що його пасинок визнав свою вину, бо перебуває у неадекватному стані,  нічого не пам’ятає і всього лише зачитав із папірця те, що йому написали.

За його словами , хлопець захоплювався окультними науками  і мав серйозні розлади психіки.

Мати обвинувачуваного старшокласника розповіла суду, що син був нормальним хлопцем, ніяких нарікань на нього ні від кого не було. А до психіатра вона зверталась, коли сину було 14 років, за власною ініціативою, бо той став замкненим. Лікар начебто нічого серйозного не виявила і приписала легкі пігулки. За її словами син читав книги, навчався на водійських курсах і планував по завершенню школи піти працювати водієм на Хімзавод.

В якості свідків суд допитав також двох павлоградок.  10 березня (у ніч, коли був скоєний злочин) вони та двоє юнаків – Валентин Зємцов і його друг Олексій –  провели разом декілька годин, вживаючи спиртні напої. Кажуть, що нічого дивного у поведінці обвинувачуваного не помітили.