Шановні будівельники, ваша професія – важлива й дуже необхідна, тому користується пошаною і повагою. Ваше покликання – творити, дарувати людям затишок і комфорт. Саме завдяки вам з’являються школи й дитячі садки, житлові комплекси та промислові підприємства. Завдяки вашій працелюбності, наполегливості споруджуються та ремонтуються важливі виробничі та соціальні об’єкти.

Ви обрали дуже складну, але водночас надзвичайно важливу професію. Щоденною працею ви створюєте комфортні й красиві будівлі, а відтак даруєте людям радість і тепло.

З почуттям глибокої вдячності за неоціненний вклад у розбудову України щиро бажаємо вам миру і благополуччя.

Нехай професійне свято принесе вам примноження добра і щастя, відкриє можливість для розкриття перспектив і втілення усіх задумів, а цілеспрямованість допоможе підкорити гідні вершини та буде запорукою досягнення обраної мети.

Бажаємо, щоб натхнення Вас ніколи не покидало, щоб заплановане завжди втілювалося в життя, забезпечувало містобудівну діяльність на високому рівні та було окрасою держави.

Хай же невтомними будуть ваші руки, хай не покидає натхнення у роботі, миру вам і злагоди у кожну домівку, міцного здоров’я і терпіння, віри у краще, надії і любові, успіхів у всіх починаннях.