Павлоградському старшокласнику, котрого обвинувачують у жорстокому вбивстві чоловіка та 4-річної дитини, продовжили термін перебування під вартою

Підготовче судове засідання у справі 18-річного Валентина Земцова, котрого  звинувачують у тому, що у ніч з 10 на 11 березня 2018 року він жорстоко вирізав сім’ю – батька та 4-річного сина – пройшло 23 липня 2018 року в Амур-Нижньодніпровському районі м. Дніпро.

Матері, котра на той час перебувала на 8-му місяці вагітності, дивом вдалось вижити у цій страшній різанині.

Адвокат обвинувачуваного подав до суду три клопотання: судові засідання мають бути закритими; для його підзахисного мають змінити запобіжний захід із тримання під вартою на нічний домашній арешт – із 19.00 до 08.00 та допитати у якості свідків батьків старшокласника.

Адвокат обвинувачуваного Маньковський В. П.

Він мотивував це тим, що Валентин Земцов має травми ноги і тримання під вартою зашкодить його здоров’ю.

Сам обвинувачуваний підтримав клопотання свого адвоката.

Порадившись у нарадчій кімнаті, суд прийняв рішення про те, що зможе задовольнити лише одне клопотання адвоката – заслухати у якості свідків батьків обвинувачуваного. Два інших клопотання суд не задовольнив. Тобто головний фігурант цієї справи залишиться під вартою іще на 60 діб і судові засідання проводитимуться  у відкритому режимі.

Обвинувачений в умисному вбивстві: Земцов В. Г.

За словами прокурора, якщо вину обвинувачуваного судом буде доведено, то йому загрожує від 10 до 15 років  або ж довічне ув’язнення. Спілкуючись із журналістами, він повідомив, що за висновками психіатричної експертизи старшокласник визнаний осудним і на підтвердження його вини зібрано чимало доказів.

Прокурор по справі: Ражда В. В.

Постраждала Вікторія каже, що наполягатиме на найвищій мірі покарання для убивці свого 4-річного сина та чоловіка – довічному ув’язненні.

Потерпіла Кригіна В. В.

Три місяці тому вона народила малюка. Повернутись у будинок, де сталась жахлива трагедія не змогла. Проживає  із синочком у гуртожитку.

Сестра обвинувачуваного юнака виступає на суді свідком проти свого брата. Вона вважає, що причиною такого вчинку хлопця  стала вседозволеність та безкарність  з боку батьків.