Відповідна петиція  зареєстрована не сайті Єдиної системи місцевих петицій. У ній мешканці міста ставлять свої підписи під вимогою:  «Зняти з посади в.о. головного лікаря Ігоря Сєдого  за неналежне виконання  обов’язків та повернути Марину Костюкову».

Петиція зареєстрована 2 квітня 2018 , до кінця збору підписів залишилось 88 днів. Станом на вечір 4 квітня її підписали 39 чоловік.

Автор петиції Наталія  Неучева

Нагадаємо, що на посаду в.о головного лікаря 4-ї міської лікарні Ігоря Сєдого призначили 19 лютого 2018.

Серйозний «прокол» за його керівництва  стався, коли  старшокласника, котрий підозрюється у звірячому убивстві, помістили у лікарню №4 в загальну палату  разом із іншими пацієнтами. Хоча в медичному закладі є кімната, спеціально обладнана  для таких випадків. Та і сам факт перебування в лікарні пацієнта, для котрого суд призначив інше місце ( в СІЗО) викликав чимало запитань до в.о.головного лікаря. Під час пікету в лікарні активісти звинуватили керівника медичного закладу у некомпетентності та неналежному виконанні обов’язків.

Про ще один факт неналежного виконання обов’язів в.о. головного лікаря пише у соцмережі користувачка Ольга Сулима.  Зокрема вона розповідає про те, що медсестер 4-ї міської лікарні  відправили у відпустку за власний рахунок, мотивуючи  тим, що немає коштів,у той час, як  в.о. головного лікаря виплачує іншим лікарям премії.