У стінах Павлоградського міськвиконкому уже восьмий день триває акція по безстроковому голодуванню двох гірників – Володимира Бугайова та Андрія Карпенка.

За розвитком подій стежать чимало центральних ЗМІ.

Дійшла інформація  і до обласного управління Національної поліції у Дніпропетровській області.

05 січня на зустріч із учасниками акції приїхав заступник начальника обласної поліції Володимир Богоніс разом із начальником Павлоградського відділу поліції Віктором Рибаком , його заступником Володимиром Барашевим та головою ГО “Майдан Січеслав-Дніпро” Віктором Романенко.

За словами Володимира Богоноса, про ситуацію у Павлограді він дізнався лише вчора, зокрема про те, що назріває серйозний конфлікт. Адже напередодні увечері голодувальників намагались вигнати із будівлі міськвиконкому.

Поспілкувавшись із гірниками, поліцейський зробив висновок, що проблема, котра штовхнула гірників на такий крок, дійсно є. Разом із тим він порадив хлопцям припинити голодування, бо попереду на них чекає іще багато боротьби, на котру потрібні сили та здоров’я.

Я впевнений, що якщо ті обставини, які вони виклали, мають підтвердження, то у суді вони  однозначно виграють справи.

Чи вартує це здоров’я? Ні. Я би не рекомендував хлопцям продовжувати голодування, бо мета, яку вони ставили, вона досягнута. На них звернули увагу – мер в курсі, обласне керівництво в курсі , представник губернатора від громадських організацій – тут на місці. Все обласне керівництво  в курсі. Тому я би хотів, щоб хлопці пошанували себе , бо у них попереду ще багато боротьби, – резюмував Володимир  Богоніс.

На його думку перемовини із ДТЕК Павлоградвуцгіллям проблему теж не вирішать. Потрібні масштабніші акції.

Зустріч завершилась тим, що міський голова погодився звернутись до керівництва ДТЕК Павлогралвугілля  із пропозицією провести перемовини  із учасниками голодування. Але перед цим останні мають звернутись із таким проханням до міського голови.

Тим часом, Володимир Бугайов та Андрій Карпенко  голодування не припиняють. Кажуть, що не дивлячись на восьмий день повної відмови від їжі,  ще мають сили для боротьби.

Чому гірники пішли на такий небезпечний крок і вирішили боротись із системою у листівці на сторінці Володимира Бугайова у Facebook

06 грудня об 11.00  біля стін міськвиконкому пройде мітинг на підтримку голодувальників