Із павлоградськими голодувальниками поспілкувались представники ОБСЄ

Двоє гірників ДТЕ Павлоградвугілля уже 12 добу голодують. Акцію по безстроковому голодуванню вони оголосили ще 29 грудня 2017 на знак протесту проти утисків членів новоствореної профспілки гірників.

Інформація про такий радикальний крок Володимира Бугайова та Андрія Карпенка розійшлась по центральних ЗМІ. Дізнались про це і представники ОБСЄ в Україні. Вони зв’язались із Володимиром  і сьогодні зустрілись із голодувальниками, звільненими гірниками та головою новоствореної первинної профспілкової організації Олексієм Михайлюком.

Представники  ОБСЄ детально розпитали людей про те, що штовхнуло їх на такий крок, в чому суть конфлікту, чи хоч якось відреагували на акцію роботодавці (ДТЕК Павлоградвугілля), як відреагувала міська влада. Поцікавились також чи не намагались чиновники виштовхати  їх із приміщення міськвиконкому та пообіцяли, що нададуть цій справі максимального розголосу.

Після розмови із гірниками, представники ОБСЄ відправились   побесідувати із керівництвом ДТЕК Павлоградвугілля. Чи вдалось їм це зробити, поки що невідомо. Про це у наступних повідомленнях.