Акція по безстроковому голодуванню двох павлоградських гірників триває уже десяту добу.

Нагадаємо, що вона розпочалась ще 29 грудня 2017 року. Приводом для проведення акції стали неправомірні звільнення та гоніння на  членів новоствореної профспілкової організації гірників.

За цей час біля стін міськвиконкому пройшло уже два мітинги на  підтримку  Володимира Бугайова та Андрія Карпенка. Із голодувальниками зустрічався заступник начальника обласного  управління поліції Володимир Богоніс, депутати Верховної Ради Андрій Денисенко та Валентин Дідич. Проте жодного разу навіть не було спроби піти із учасниками акції на перемовини зі сторони тих, до кого спрямована акція – ДТЕК Павлоградвугілля.

Натомість чоловіків намагались вигнати із будівлі міськвиконкому, де проходить акція.  Як розповів Володимир Бугайов нашому сайту, сьогодні навіть не хотіла пропускати голову новоствореної профспілки, аби той приніс воду.

Не дивлячись на десяту добу без їжі, чоловіки налаштовані рішуче і акцію по голодуванню припиняти не збираються. Вони вітають всіх мешканців Павлограда із Різдвом Христовим, бажають миру та добра.

У вихідні активістів до них не пропускають, то ж голодуавльники займаються тим, що читають книгу , котру їм подарували ті, хто їх підтримує.