Сьогодні, 28 лютого 2018 року, завдяки активістам, голосування не відбулось

Лише місяць тому платня за проїзд у  міському транспорті   Павлограда здорожчала на 50 коп. Проте пасажироперевізникам цього здалось замало, тим паче, що ніхто із мешканців міста особливо не протестував. На цей раз вони вирішили, що пасажири мають сплачувати  7грн та 8 грн відповідно на короткому та довгому маршруті. Перевізники кажуть, що змушені підняти ціну за проїзд аж на 2 грн, бо, мовляв, зросла ціна пального, запчастин, зарплат. Свої розрахунки перевізники «економічно обґрунтували» і подали на розгляд відділу економіки міської ради.

Відділ економіки вирішив, що перевізники цілком справедливо просять підняти ціну за проїзд у громадському транспорті. Відповідний проект рішення уже був опублікований на офіційному сайті міської ради.

Залишилось лише проголосувати за нього членам міськвиконкому і тоді уже із 10 березня у міському транспорті довелось би їздити за новою ціною. Проте завдяки активістам із Національного корпусу, Національних дружин, депутатам міської ради від УКРОПу та частині членів міськвиконкому ( Оксана Горова, Віктор Абрамас, Олексій Пересада, Тетяна Рибалко)  до голосування не дійшло.

Активісти  говорили про те, що ще жодного разу здорожчання платні за проїзд у міському транспорті  не призвело до покращення якості перевезень пасажирів, що автобуси брудні та переповненні,в години пік неможливо доїхати до роботи, квитки пасажирам не видаються, а водії часто ведуть себе грубо і безкультурно.

Після тривалого та емоційного обговорення заступнику міського голови, котрий вів засідання, нічого не залишалось, як перенести розгляд цього питання на наступне засідання міськвиконкому. За його словами, за цей час перевізники мають надати свій план покращення якості пасажирських перевезень.

А тим часом, в соцмережі Facebook, в групі Наш Павлоград, лише за добу проти підвищення тарифу на проїзд, проголосували майже 400 учасників із 435, що взяли участь в опитуванні –А чи готові павлоградці до чергового підвищення цін“.

Чи здорожчає через вартість проїзду у міському транспорті? Все залежить від нашої активності чи мовчазної згоди.