У Павлограді двоє гірників ДТЕК Павлоградвугілля  уже сьому добу голодують.  Безстрокову акцію вони оголосили ще 29 грудня, о 13.00.  Причина – безпідставні звільнення та тиск на членів первинної профспілкової організації, створеної на підприємстві  у вересні 2017.

Акція проходить у приміщенні Павлоградської міської ради.

За час голодування із гірниками так і ніхто із керівництва  ДТЕК Павлоградвугілля  не спробував вступити у перемовини.

А  4 січня Володимиру Бугайову та Андрію Карпенку вручили рішення міськвиконкому за підписом міського голови, згідно котрого голодувальники  рівно о 17.00 мають покинути приміщення міськвиконкому.

А уже хвилин через 20 до учасників акції прийшли двоє поліцейських і пояснили, що на лінію «102» зателефонували і повідомили, що у приміщенні міської ради знаходяться сторонні люди.

Правоохоронці встановили особи голодувальників, з’ ясували з якою метою вони тут перебувають. Видворяти на вулицю гірників не стали.

Цікавим є ще й той факт, що у перший день акції по голодуванню міський голова Анатолій Вершина був не проти того, що акція проводитиметься саме у приміщенні міськради і на запитання поліцейських відповів, що не має до гірників ніяких претензій.  І лише на сьомий день помітив, що у приміщенні знаходяться сторонні люди.

За словами голодувальників, припиняти акцію вони не збираються.