Демократія, права людини, сталий розвиток та вплив мас-медіа. Мешканці Дніпропетровщини можуть пройти безкоштовний онлайн-курс з громадянської освіти.

Про це повідомили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Два роки тому предмет «Громадянська освіта» ввели до шкільної програми як обов’язковий. Адже учні повинні знати про свої права та обов’язки, вміти відстоювати їх. Нещодавно в Україні розробили фаховий онлайн-курс з цього предмету. Пройти навчання можуть учні 10 класів, вчителі, а також просто усі бажаючі опанувати програму шкільного курсу громадянської освіти»,  розповіли у департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

Курс складається з 60 відео-уроків. Їх розробили вчителі, журналісти та фахівці з різних галузей. Для слухачів підготували інтерактивні заняття, тести, опитування та готові домашні завдання. На платформі можна зареєструватися у ролі учня, вчителя або незалежного користувача.

Онлайн-курс із громадянської освіти для 10-х класів створили Програма сприяння громадській активності «Долучайся!» спільно з МОН та Асоціацією «Нова доба».

Долучитися до навчання можна на сайті.