У Чернівецькій обласній державній адміністрації посадовцям рекомендують активно користуватися соцмережею Facebook, публікуючи “актуальну інформацію про роботу підрозділу виконавчої влади не менше двох разів на тиждень”.

Про це йдеться у документі з рекомендаціями керівникам структурних підрозділів ОДА за підписом начальника відділу інформаційної діяльності Чернівецької ОДА Оксани Білек, пише molbuk.ua

Зокрема, в документі вказується, що 22 січня на апаратній нараді голови ОДА Олександра Фищука посадовцем були надані відповідні доручення, які стосуються “необхідності активізації роботи із соцмережами”.

Зокрема, керівник прес-служби ОДА рекомендує посадовцям адміністрації “не менше двох разів на тиждень подавати актуальну інформацію про роботу підрозділу обласної виконавчої влади”.

Крім того, у прес-службі чиновникам радять щоденно здійснювати поширення публікацій, розміщених на сторінці Чернівецької ОДА у Facebook.

“При поширенні інформації натискайте кнопку “Відмітитись” (Check-In) у “Чернівецька обласна державна адміністрація”, – йдеться в документі.

Також посадовцям рекомендують брати участь у дискусії в коментарях на обласних новинних сайтах шляхом написання власного коментаря або поширення офіційної інформації прес-служби ОДА.

“При натисканні позначки “подобається” чи поширенні будь-якої інформації – завжди пам’ятайте, що Ви є державним службовцем і з Вами асоціюють державну владу, перетворення, які відбуваються в країні”, – йдеться у документі.

Раніше повідомлялося, що в Чернівцях представники єврейської громади міста вимагали реакції від керівництва обласної державної адміністрації на вчинок заступника начальника відділу туризму ОДА Сергія Крупка, який на власній ФБ-сторінці опублікував вірш з некоректним щодо євреїв змістом.

 

По матеріалам сайту “Молодой буковинец”.