3-4 вересня у Дніпропетровській ОДА відбудуться Установчі збори обласної молодіжної ради. Вирішуватимуть  організаційні питання, обиратимуть керівний склад та затверджуватимуть положення нового консультативно-дорадчого органу.

Про це повідомив  заступник начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Владислав Яцук.

«На громадських онлайн-обговореннях молодь регіону виступила за створення при облдержадміністрації молодіжної ради. Наступним кроком ми зібралися ініціативною групою. І на першому ж засіданні ухвалили дату, час, місце, порядок проведення Установчих зборів з утворення нового органу. Там же затвердили перелік документів для участі у них», – зазначив Владислав Яцук.

Запрошують представників громадських організацій, органів студентського самоврядування, молодіжних рад міст та об’єднаних територіальних громад області.

Взяти участь можуть і самовисуванці, якщо вони планують балотуватись на окремі посади в керівному складі майбутньої молодіжної ради.

Подати документи для участі можна двома способами. У паперовому вигляді надати до Управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА за адресою: м. Дніпро, вул. Старокозацька, буд 52, кабінет 146.

Онлайн реєстрація – за посиланням. Окрема аплікаційна форма – для тих, хто балотуватиметься на керівні посади.

Прийом документів для участі триватиме до 4 серпня 2020 року.

Контакти для довідок: Gomoloddnipra@gmail.com, 095 354 3480 – Тетяна.

Приклади документів – тут.

Установчі_збори_ДОМР.docx