Пік захворюваності на коронавірус на Дніпропетровщині припаде на середину травня. Таку думку висловив головний лікар ОЛК ім. Мечникова Сергій Риженко під час онлайн-брифінгу з очільником регіону Олександром Бондаренко. Збільшення кількості нових випадків він прогнозує після травневих свят. 

«Більшість європейських країн вже пройшли пік захворюваності на COVID-19 та почали поступово послаблювати карантин. Тоді як в Україні Національна Академія Наук спрогнозувала сплеск коронавірусу на перший тиждень травня,  зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко. – В області робимо все можливе, аби захистити мешканців від недуги».

Зростання кількості випадків коронавірусу в області медики прогнозують після 10 травня.

«Область багато зробила для того, аби стримати масове поширення коронавірусної хвороби регіоном. На жаль, не всі мешканці дотримуються карантинних обмежень. Цілком імовірно, що сплеск захворюваності в нас буде пізніше, ніж у цілому в Україні – орієнтовно, після травневих свят. Але при цьому на Дніпропетровщині не буде таких високих цифр, як, наприклад, у західних областях»,  сказав головний лікар ОКЛ ім. Мечникова Сергій Риженко.