У приміщенні міського культурно-дозвільницького центру «Мир» сьогодні, 18 грудня, міський голова А.О. Вершина прозвітував перед павлоградською громадою про проведену роботу за звітній період.
Звіт міського голови за 2019 рік
![Звіт міського голови за 2019 рік](https://nashpavlograd.in.ua/wp-content/uploads/2019/12/home-organizer-05.jpg)
У приміщенні міського культурно-дозвільницького центру «Мир» сьогодні, 18 грудня, міський голова А.О. Вершина прозвітував перед павлоградською громадою про проведену роботу за звітній період.