Нагадаємо, що у березні 2018 року Україну потряс нелюдський вчинок павлоградського старшокласника Валентина Земцова, котрий  жорстоко розправився зі  своїми сусідами. Він насмерть зарізав 29-річного чоловіка та його 4-річного сина. Вагітній жінці наніс численні ножові поранення. Тривалий час вона перебувала в реанімації.

Судовий процес у цій справі триває. Чергове судове засідання пройшло сьогодні, 7 серпня,  в Амур – Нижньодніпровському районному суді м. Дніпро. На попередньому судовому засіданні, 31 липня 2018 року, потерпіла  Вікторія Кригіна вимагала, відносно підозрюваного у вбивстві, довічного ув’язнення та подала цивільний позов про відшкодування їй моральних збитків у розмірі 2 млн грн.

Під час сьогоднішнього засідання Вікторія заявила, що кошти отримала в достатньому об’ємі, тому відмовляється від цивільного позову про відшкодування збитків. Відмовилась вона також  і від вимоги покарати старшокласника, котрий обвинувачується у вбивстві  її сина та чоловіка,  найвищою мірою – довічним ув’язненням. Каже, що ніякого тиску на себе зі сторони обвинувачення не відчуває. Заявила також, що послуг адвоката не потребує.

В якості свідків на суді виступили сусіди сім’ї  Земцових. Вони розповіли, що обвинучуваний ще з дитинства відрізнявся жорстокістю по відношенню до інших дітей. Із заявами вони звертались до поліції.