Кримінальне провадження за фактом подвійного вбивства розслідується слідчими Слідчого Управління ГУНП в Дніпропетровській області
Нагадаємо, трагедія сталася 10 березня в одному з районів приватного сектору міста. На місце події поліцейськими було встановлено деталі події. 10 березня приблизно о 23:20 у двері будинку потерпілих постукав невідомий. Коли господар відчинив, то зіткнувся на порозі з озброєним ножем молодиком, який наніс йому поранення, несумісні з життям. На шум, прямо в руки зловмисника, вибігла жінка, яку той тяжко ранив тим же ножем. На цьому різник не зупинився: розбивши вікно будинку, щоб проникнути до дитячої, напав на сплячого малюка. Після розправи над родиною кривдник втік з місця скоєння злочину.

На пошуки зловмисника був задіяний весь особовий склад Павлоградського відділу поліції. За лічені години правоохоронці встановили його особу та затримали. Виявилося, нелюд звернувся за медичною допомогою до найближчої лікарні з пораненням, яке отримав внаслідок розбивання скла в будинку своїх жертв.

Зловмисника затримано в порядку ст. 208 КПК України. Останньому оголошено підозру про вчинення злочину передбаченого п.1, п.2 ч.2 ст.115 КК України. Із-за отриманих травм, чоловік знаходився на стаціонарному лікування під цілодобовою охороною співробітників поліції.

В мережі Інтернет, а саме у Facebook громадськість міста ставила питання стосовно вказаної події.

Діючи в рамках чинного законодавства та не порушуючи таємниці слідства надаємо відповіді на актуальні питання стосовно ходу розслідування кримінального провадження.

      1. Питання з приводу тримання підозрюваного у медичному закладі, а не в СІЗО.

Наразі опитано медичний персонал стосовно стану здоров’я зловмисника. На підставі отриманих відповідей, поліція звернулась до відповідних органів для проведення службової перевірки.

      2. Питання з приводу психічного стану підозрюваного та осудності останнього.

Слідчими отримано відповіді з медичних закладів стосовно психічного стану здоров’я затриманого.  Наразі останній перебуває на судово комплексній психолого-психіатричної експертизі у закритому закладі під цілодобоваю охороною.

      3. Питання стосовно користування підозрюваного мобільним телефоном або іншим пристроєм за допомогою якого останній може виходити вмережу Інтернет під час перебування останнього в СІЗО.

Надіслано лист до СІЗО. Перевірено місце його тримання. Будь-яких засобів зв’язку виявлено не було. Затриманий знаходиться під цілодобовим контролем. На сьогоднішній день, всі акаунти затриманого із соціальних мереж видалено.

      4. Питання стосовно того, що підозрюваний близько 5 років потому ґвалтував неповнолітніх.

Слід зазначити, що раніше до правоохоронних органів заяв та повідомлень від потерпілих не надходило. Після виходу психологічного шоу «Один за всіх» на телеканалі СТБ, до Павлоградського відділу поліції надійшло  3 повідомлення. За вказаними фактами розпочаті кримінальні провадження та передано до Слідчого Управління ГУНП в Дніпропетровській області. Будь-яких відомостей про те, що потерпілим родиною підозрюваного виплачена грошова винагорода у сумі 200  доларів США немає.

Підозрюваному у подвійному вбивстві подовжено строк тримання під вартою ще на 90 діб.

Розслідування вказаного кримінального провадження знаходиться під контролем очільника поліції Дніпропетровської області та громадськості м. Павлограда. Поліція Павлограда і надалі буде надавати всю інформацію про хід слідства в рамках дозволених законодавством України.

По всім питанням з приводу цієї події громадяни міста можуть звертатися до Павлоградського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області: pavlograd-mvs@ukr.net, а також https://www.facebook.com/Павлоградський-відділ-поліції-ГУНП-в-Дніпропетровській-області-165355097355318/