В зимовий період частішають випадки пожеж у житловому секторі. Саме тому, 20-го лютого працівники 27-ї пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактично-роз’яснювальну роботу з мешканцями міста щодо запобігання виникненню пожеж в побуті під час опалювального сезону.

Вогнеборці розповідали громадянам про правила безпечного користування газовими приладами, пічним опаленням та електрикою. Фахівці Служби порятунку пояснили, що важливо слідкувати за тим, як опалювати оселі, адже тільки від самих громадян, їх свідомого ставлення до правил пожежної безпеки залежить недопущення виникнення пожеж.

Також, закликали містян не палити в ліжку, адже ця шкідлива звичка може мати згубні наслідки та призвести до великих матеріальних втрат. Наголошували на навчанні дітей правилам безпечної поведінки з вогнем та просили не залишати малолітніх дітлахів без нагляду.

Наприкінці бесід фахівці ДСНС вручали городянам листівки з корисною інформацією про необхідні правила пожежної безпеки в побуті та відповідали на турбуючі запитання