У переддень свята Дня Захисника України співачка Наталка Карпа та її чоловік, Євген Терехов “Титановий Джексон” записали пісню, що присвятили матерям військових.

Авторами віршів пісні є Любов Харченко та Ніна Івашкевич

Автор музика: Наталка Карпа

У кліпі до пісні присутні  матеріали зйомок режисера та журналістки Віри Яворської, Добровольчий батальйон “Кривбас”.

Автори віршу до пісні, знаючи історію Наталки Карпи та “Титанового Джексона”, написали текст про матерів військових. В той час Наталка була під враженням від зустрічей з пораненими військовими у шпиталях, а також матерями військовополонених та зниклих безвісти. На створення пісенного дуету співачку надихнув проект “Пісні війни” Галини Гузьо, в якому артист співає з учасником АТО.

“Подорожуючи з чоловіком Україною, я неодноразово зустрічалась з його бойовими друзями – це один світ, але коли ти спілкуєшся з їхніми дружинами, матерями, сестрами – заглядаєш у їх очі, чуєш розповіді про хвилини відчаю та розпачу, про моменти коли ти не знаєш, що з твоєю близькою людиною – це зовсім інший світ. Таким жінкам треба ставити пам’ятник… Дуже болить за матерів, діти яких знаходяться в полоні або зникли безвісти… Коли Євген прочитав вголос цей вірш, ми вирішили саме в такому форматі і записати пісню”, – говорить Наталка Карпа.