Сьогодні, 18 березня,  у міську лікарню Павлограда прийшло близько 50 активістів, які  хотіли отримати відповідь на запитання стосовно перебування у медичному закладі старшокласника, що підозрюється у жорстокому подвійному вбивстві 4-річного  хлопчика та його батька.

Напередодні дійшла інформація про те, що, всупереч постанові суду  від 13 березня 2018 року,  18-річний підозрюваний потрапив не в СІЗО, а в міську лікарню начебто заліковувати рани, котрі отримав під  час скоєння злочину, проникаючи через вікно у помешкання сусідів.

За словами активістів, підозрюваний перебував у звичайній палаті разом з іншими хворими, що створювало загрозу їх безпеці, і  його вільно могли відвідувати найближчі родичі.  Пікетувальників також цікавило, чи дійсно травми підозрюваного настільки серйозні, що потребують стаціонарного лікування.

На місці з’ясувалось, що юнак дійсно знаходиться у звичайній палаті 4-ї міської  лікарні, проте всіх пацієнтів від нього вже відселили, його цілодобово охороняє поліція.

За словами  лікаря-травматолога підозрюваний мав різані рани руки та ноги і пройшов курс лікування антибіотиками. Його стан покращився і уже завтра він буде виписаний із медичного закладу.  Після чого, як повідомили поліцейські, він буде відправлений до слідчого ізолятора, згідно постанови суду.


Відео Тетяни Верби

На запитання чому підозрюваний перебуває  не у спеціально облаштованій  для таких випадків палаті , в.о. головного лікаря  відповів, що така палата знаходиться у відділенні хірургії, а пацієнт лікується у травматології. Чи дійсно підозрюваний у понеділок буде  виписаний із лікарні і переміщений до СІЗО, прослідкують активісти, які залишаться в лікарні разом із правоохоронцями.

Свої вимоги пікетувальники вручили поліції та в.о. головного лікаря медичного закладу.

Про подальший розвиток подій ми будемо інформувати наших читачів.