Хронологія подій

Міська влада вирішила замінити вуличні світильники по Дніпровській на сучасніші та економніші. Для цього навіть 1 млн. грн. міського бюджету не пошкодували. На ці кошти планують придбати 196 світильників, тобто десь по 5 тис грн ! за один. Далі, як і має бути,  оголосили відповідний тендер в системі електронних закупівель ProzorroУ торгах беруть участь 4 підприємства («Містобуд» – 875 тис.грн., «Гекко» – 920 тис.грн., «Радій» – 997 тис.грн., «СПМК» – 999 тис.грн.)

Визначається попередній лідер –  «Містобуд».

І здавалось би, що все, як і має бути, відбувається прозоро.

Проте …. В соцмережі Facebook  користувач під іменем  Ольга Іволгіна  за два дні до визначення переможця оприлюднює попередні прогнози

«Но что-то мне подсказывает, что городской властью сейчас будет проведена кропотливая селекционная работа по «отсеву» случайных претендентов на победу и в ближайшее время будет назван победитель – предприятие «Радий», сделавшее, как потом окажется, заинтересованным лицам «деловое» предложение, от которого те просто не смогли отказаться. Нет-нет, не подумайте дурного! Речь идет о гарантии эксплуатации светильников сроком 15 лет!. Запасаемся попкорном и ждем результатов тендера.

», – пише Ольга Іволгіна.

Довго чекати результатів тендера не довелось. Дії розвивались дуже швидко. Уже через день, зранку 11 травня, 0 9:26 на сайті prozorro.gov.ua з’явилась інформація про те, що найвигіднішому претенденту  ( Містобуд)  відмовлено , а ще через 9 хвилин відмовляють другому вигідному, для бюджету громади Павлограда, учаснику і оголошують переможця. І як не дивно, але прогнози Ольги Іволгіної таки збулись – переможцем тендеру стало підприємство «Радій», Випадковість?

А далі за сценарієм тієї ж Ольги Іволгіної має бути наступне:

«….в ближайшее время будет назван победитель – предприятие «Радий», сделавшее, как потом окажется, заинтересованным лицам «деловое» предложение, от которого те просто не смогли отказаться»

Виходить, що міський бюджет на таких закупівлях міг би зекономити понад 100 тис грн, але …не захотів… Питання логічне і риторичне – чому?