Хронологія подій

Міська влада вирішила замінити вуличні світильники по Дніпровській на сучасніші та економніші. Для цього навіть 1 млн. грн. міського бюджету не пошкодували. На ці кошти планують придбати 196 світильників, тобто десь по 5 тис грн ! за один. Далі, як і має бути,  оголосили відповідний тендер в системі електронних закупівель ProzorroУ торгах беруть участь 4 підприємства («Містобуд» – 875 тис.грн., «Гекко» – 920 тис.грн., «Радій» – 997 тис.грн., «СПМК» – 999 тис.грн.)

Визначається попередній лідер –  «Містобуд».

І здавалось би, що все, як і має бути, відбувається прозоро.

Проте …. В соцмережі Facebook  користувач під іменем  Ольга Іволгіна  за два дні до визначення переможця оприлюднює попередні прогнози

Як в Павлограді вуличні світильники купували? Невже це нечесна закупівля через чесний тендер?

«Но что-то мне подсказывает, что городской властью сейчас будет проведена кропотливая селекционная работа по «отсеву» случайных претендентов на победу и в ближайшее время будет назван победитель – предприятие «Радий», сделавшее, как потом окажется, заинтересованным лицам «деловое» предложение, от которого те просто не смогли отказаться. Нет-нет, не подумайте дурного! Речь идет о гарантии эксплуатации светильников сроком 15 лет!. Запасаемся попкорном и ждем результатов тендера.

», – пише Ольга Іволгіна.

Довго чекати результатів тендера не довелось. Дії розвивались дуже швидко. Уже через день, зранку 11 травня, 0 9:26 на сайті prozorro.gov.ua з’явилась інформація про те, що найвигіднішому претенденту  ( Містобуд)  відмовлено , а ще через 9 хвилин відмовляють другому вигідному, для бюджету громади Павлограда, учаснику і оголошують переможця. І як не дивно, але прогнози Ольги Іволгіної таки збулись – переможцем тендеру стало підприємство «Радій», Випадковість?

А далі за сценарієм тієї ж Ольги Іволгіної має бути наступне:

«….в ближайшее время будет назван победитель – предприятие «Радий», сделавшее, как потом окажется, заинтересованным лицам «деловое» предложение, от которого те просто не смогли отказаться»

Як в Павлограді вуличні світильники купували? Невже це нечесна закупівля через чесний тендер?

Виходить, що міський бюджет на таких закупівлях міг би зекономити понад 100 тис грн, але …не захотів… Питання логічне і риторичне – чому?