Дніпропетровська ОДА оголосила акцію для підприємців, які збудують перші три заводи в Павлоградському індустріальному парку. Дорогу від основного автошляху до виробничих потужностей прокладуть обласним коштом. Про це повідомив очільник регіону Олександр Бондаренко. 
«Ми зацікавлені у залученні до Дніпропетровщини інвестицій – як вітчизняних, так і закордонних, – зазначив Олександр Бондаренко. – Ідеальний майданчик для того, аби створити нове підприємство – Павлоградський індустріальний парк. Для трьох інвесторів, які розпочнуть там будівництво заводів вже наступного року, підготували бонус. Дорогу від основного автошляху до їхніх виробництв зведемо коштом обласного бюджету. Це вигідна пропозиція, адже парк величезний – 250 га». 
Серед інших переваг парку – відсутність податку на землю, нульовий відсоток мита на імпорт обладнання, недорога оренда. А ще – бездоганна логістика  та оформлення необхідної документації управляючою компанією.
Більше інформації – на сайті або за телефоном +38 (067) 504-05-05.
Індустріальний парк – зона для прискореного розвитку промисловості та інновацій, розташована в Павлоградському районі. Це зручний майданчик для створення підприємств різноманітного профілю – від машинобудування до IT.