Набережна Дніпра – справжня прикраса міста. Сюди приходять заради романтичних прогулянок, катання на катері та екскурсій. MyDnepr.info пропонує список ідей, що варто зробити та побачити туристу.

Монастирський острів

monastyrskiy-ostrov-dnepr.jpg

Монастирський острів – візитна картка Дніпра. Тут, за легендою, зупинявся ще Андрій, учень Христа (він, доречі, і під Києвом побував свого часу). У 13 столітті на острові був монастир, який і дав назву острову. Сьогодні Монастирський острів – улюблене місце для відпочинку туристів та городян. Тут відпочивають сім’ями, є розваги для дорослих та дітей. Місце добре для відпочинку на природі. Спостерігаючи за річкою Дніпро серед гарних краєвидів можна набратися сил та енергії.

Цікаво, що острів є частиною Шевченка Парку. Також тут є штучний водоспад. А через острів проходить Мерефо-Херсонський міст.

Миколаївський храм

5412293695_0c935e2061_o.jpg

На території Монастирського острова знаходиться знаменитий Миколаївський храм. Пройтися до храму можна містком від набережної Дніпра. У 2010 році храм виграв у номінації «візитна картка Дніпра». Церкву ще називають Брянською, через Брянську дзвіницю, яка тут знаходилася.

Дерево щастя та лава кохання

Скамья влюбленных Днепр

Прогулюючись набережною Дніпра обов’язково відвідайте на Лавці Любові та повісьте стрічку на Дерево Щастя. Це неформальний символ кохання у Дніпрі. Композиція була встановлена у місті у 2008 році. І стала справжнім місцем паломництва серед городян. Кажуть також, що лава має цілющі властивості.

«Колобки»

Скульптура "колобки"

Скульптура «Колобки» знаходиться недалеко від Лавки Любові, і є фігурами двох колобків, які сидять спиною до річки і обличчям до людей, що проходять. Радимо зробити знімки з цими химерними персонажами.

Катання на катері

llll.jpg

Прогулянка катером — романтична пригода. Проїхатись із вітерцем, подивитися на всю красу річки Дніпро, випити чай-каву — все це дуже подобається нашому народу. У Дніпрі свої послуги з катання річкою пропонують господарі та керуючі різних суден: сучасних і не дуже. Є туристичні катери, де грає музика і працює бар. Порада – бронювати катер потрібно попередньо, хоча б за пару днів, т.к. у теплу пору року тут немає відбою від відвідувачів.

Сімейна лавка

Семейная лавка

Сімейна лавка – візитна картка Дніпра, яка прикрашає набережну Дніпра з 2011 року. Лавка — найдовша в Україні. На 50 метрах поміститься вся ваша компанія та ще багато інших компаній. Цікаво, що одночасно на лаві міститься 245 осіб. Вона потрапила навіть у Книгу Гіннеса.

I love Dnipro

I love Dnipro Днепр

Написи I love… а далі назва міста є віднедавна практично у всіх містах України. У Дніпрі такий напис знаходиться на набережній і вважається найпопулярнішим місцем для фото серед туристів. Якщо ви погоджуєтесь, що Дніпро можна і потрібно любити, зробіть і собі фото на згадку.

Продовження списку із різноманітними цікавими ідеями та локаціями можна знайти на Моє Дніпро. Там на Вас чекає не тільки це, а безліч іншої цікавої інформації про наше місто. То