Активні хлопці та дівчата Павлограда та Павлоградського району можуть долучитися до проєкту «Молодіжні лідери України» та ініціативи «Волонтерство – це твій ПЛЮС». Для них Червоний Хрест України організовує тренінг. Навчатимуть ефективному лідерству та волонтерству. 

Про це розповів заступник начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Владислав Яцук.

«Молоді активісти нашого регіону можуть долучитися до волонтерського руху. Для цього необхідно заповнити анкету. Відбір проводитиме Червоний Хрест України. Тренінг пройде цьогоріч. Учасників навчатимуть створювати команду, визначати потреби спільноти. А ще – ефективному лідерству, розробці соціальних активностей та гуманітарній дипломатії. Найуспішніші учасники проєкту поїдуть ділитися досвідом до Данії», – розповів заступник начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Владислав Яцук.

Для участі у проєкті необхідно заповнити анкету за посиланням. Це слід зробити до 23:59 18 листопада 2020 року.

 

Відбір учасників відбуватиметься у 3 етапи. На першому розглядатимуться анкети. Тим, хто пройде до другого етапу, запропонують зробити відеопрезентацію – розповісти про себе, свою спільноту та власні ідеї суспільних змін. Учасників останнього етапу запросять на особисте інтерв’ю та перевірять їхнє вміння працювати в команді.

Проєкт «Молодіжні лідери України» реалізує Червоний Хрест України за програмою Міністерства закордонних справ Данії. Партнери – Данський Молодіжний Червоний Хрест, Міністерство молоді та спорту України, Українська академія лідерства і Національна Молодіжна Рада України.