Про ефективні бізнес-моделі, фінансовий менеджмент, маркетинг та продажі. 24 листопада стартує тренінг «Інтернатура бізнесу 2.0: збудуй свою власну справу». Він проходитиме онлайн, участь – безкоштовна.

Про це розповіла начальниця відділу департаменту економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації Алла Кефель.

«Тренінг буде цікавий і підприємцям-початківцям, і тим, хто хоче вивести бізнес на новий рівень. Він складатиметься з трьох тематичних модулів: «Ефективна організація», «Фінанси та команда», «Маркетинг та продажі», – зазначила Алла Кефель. 

Перший модуль присвятять створенню ефективної організації для роботи в сучасній економіці. Йтиметься про бізнес-моделі, project management, конкуренцію, лідерство в бізнесі та ефективну ділову комунікацію.  Учасники проаналізують сильні та слабкі  сторони своїх проєктів та дізнаються, як досягти мети в умовах обмежених ресурсів.

Другий модуль присвятять фінансовому менеджменту. Говоритимуть про рух коштів, основи оцінки ризиків, податки. Зупиняться і на темах teambuilding, time management.

Третій модуль – про основи маркетингу та ефективні продажі. Про branding, унікальний продукт та його просування. Digital-marketing, інструменти збільшення рівня продажів, першокласний сервіс та теорію поколінь.

Навчання триватиме з 24 листопада до 10 грудня. Заняття проходитимуть тричі на тиждень – з вівторка по четвер, з 10:00 до 15:00.

Реєстрація – тут. Кількість місць обмежена.