Усі 26 мисливських угідь області отримали дозвіл. Цього року слідкувати за дотриманням правил полювання буде більше правоохоронців, ніж зазвичай.

75 груп оперативного реагування та 62 офіцери громад. Напередодні сезону полювання у Дніпропетровській обласній раді відбулось засідання за участю керівників профільних управлінь та департаментів, голів районних УТМР, ДСНС та Національної поліції.

Головна мета – забезпечити законність полювання та запобігти випадкам браконьєрства.

Другим важливим питанням була організація пожежної безпеки на час сезону полювання.

Представники ДСНС доповіли, що в області з початку року зафіксовано 3000 пожеж, 2,600 з них – у екосистемах.

«Браконьєрство – це серйозний злочин. Кожного року ми проводимо нараду із мисливськими організаціями та правоохоронцями. Особливу увагу приділяємо забороні полювання на земелях природно-заповідного фонду. І вже бачимо наявний результат цієї системної роботи. Випадків браконьєрства та підпалів стає менше!» — начальник управління облради з питань використання природних ресурсів Антон Кумановський.

Нагадуємо, що порушення закону за Статтею 248 — незаконне полювання — карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста шістдесяти до двохсот сорока годин, або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів полювання та всього добутого.