Молодіжні обміни та зустрічі, тренінги й конференції. Мешканців Дніпропетровщини запрошують взяти участь у конкурсі на реалізацію українсько-польських проєктів.  Їх профінансують з держбюджету України. Подати заявки можна до 4 серпня 2020 року.

Про це повідомили в управлінні молоді і спорту облдержадміністрації.

«Цьогоріч пріоритет надаватиметься проєктам, які стосуються зміцнення міжкультурного діалогу, ініціатив молоді з ОТГ України та малих міст Польщі, співпраці і обміну досвідом у галузі технічної і спеціалізованої освіти. Або – підтримки громадянської активності серед молоді, відкриттю спільного минулого та культурної спадщини, – розповів заступник начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Владислав Яцук. – Подавати свої проєкти на конкурс можуть неприбуткові організації, які працюють з молоддю. Зокрема – комунальні установи та навчальні заклади».

Кожен проєкт має тривати від 5 до 10 днів. Це можуть бути молодіжні обміни, зустрічі або інформаційно-просвітницькі заходи.

Пакет документів на участь у конкурсі слід відправити до 04 серпня 2020 року за адресою: Міністерство молоді і спорту, м. Київ, вул. Еспланадна, 42 к. 418. Та в електронній формі на kultmolodi@ukr.net.

 Переможців визначить Українсько-Польська Рада обміну молоддю до 01 вересня 2020 року. Деталі – тут.