Для мешканців ОТГ запустили дистанційну Школу спроможних громад. Пройти онлайн-курси на платформі можуть усі бажаючі. Навчання – безкоштовне, повідомили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації. 

«Навчальну онлайн-платформу запустила Програма розвитку ООН в Україні за підтримки ЄС. Не виходячи з дому мешканці громад можуть пройти курси з різноманітних тем. Усі вони так чи інакше стосуються розвитку ОТГЗапрошуємо долучитися до дистанційного навчання представників органів місцевого самоврядування, громадських організацій і просто всіх охочих отримати нові знання»,  розповіли у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.


Нині на платформі можна пройти 8 курсів. Серед напрямків – співробітництво територіальних громад, інтегрована система надання публічних послуг в ОТГ, історія корупції та успішні практики її протидії, прозоре врядування у бюджетному процесі, участь пацієнтів у наданні медичних послуг, застосування теорії змін у стратегічному плануванні розвитку ОТГ та формування спроможної мережі закладів освіти у громаді.

Ознайомитися з деталями та обрати курси можна тут. Після проходження навчання учасники отримають сертифікат.