З 27 червня до 4 липня в Україні проходитиме перший марафон наметових міні-таборів патріотичної та творчої молоді. Долучатися запрошують команди з Дніпропетровщини. Про це повідомив заступник начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Владислав Яцук.

«Вперше в Україні для молоді проводиться марафон локальних міні-таборів. Запрошують юних скаутів, джур, волонтерів. Загалом всіх, хто практикує наметові табори, як унікальну форму освіти, оздоровлення та відпочинку влітку, – зазначив Владислав Яцук. – Будемо слідкувати за участю команд з нашої області. Віримо, що наші туристи найкращі».  

Для участі потрібно зібрати команду з 5-10 людей, віком від 14 до 35 років. Далі за добу туристи мають організувати наметовий міні-табір поза межами населеного пункту. На місці провести польовий вишкіл, спільно зробити добру справу. Вночі табір має охоронятися призначеним черговим. Учасники виходитимуть на відео зв’язок з іншими групами. Наприкінці потрібно викласти у соцмережі відео або фото репортаж із GPS міткою.

Захід організовує Громадська спілка «Всеукраїнська скаутська асоціація», спільно із Дніпропетровською ОДА, Дніпропетровським обласним центром військово-патріотичного виховання, відпочинку та туризму, Молодіжним центром СМАРТ Слобожанської ОТГ, Асоціацією Дніпровських скаутів СКІФ.

Реєстрація команд триватиме до 12:00 26 червня. Заповнити анкету можна за посиланням. Детальніше про умови марафону – тут.