25 червня в Україні стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Цьогоріч через епідемію коронавірусу тестування добровільне. Складати ЗНО будуть лише ті випускники, які планують вступати до вищих навчальних закладів.

Як проходитимуть іспити на Дніпропетровщині, розповіла начальниця управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти облдержадміністрації Валентина Середня.

«Формат і процедура проведення ЗНО у 2020 році не зміняться. Єдина відмінність – посилені санітарно-протиепідемічні заходи, – зазначила Валентина Середня. – На вході проводитимуть температурний скринінг. Під час тестування в аудиторіях перебуватиме максимум по 15 учасників і по 2 інструктори. Всі мають дотримуватися безпечної дистанції у 1,2 м. Приміщення провітрюватимуть і дезінфікуватимуть».

Нині в області все готове до старту зовнішнього незалежного оцінювання. Всі 144 пункти тестування забезпечені пірометрами для безконтактного вимірювання температури, дезінфікуючими засобами для обробки приміщень та рук, спецодягом для персоналу, медичними масками.

Першою одинадцятикласники здаватимуть математику – 25 червня. Тестування з української мови і літератури відбудеться 30 червня, з фізики – 2 липня, з іспанської, німецької, французької мов – 6 липня, з англійської – 7 липня, з історії України – 9 липня, з біології – 13 липня, з географії – 15 липня. Наостанок, 17 липня – хімія.

Результати основної сесії випускники отримають до 29 липня. Додаткова сесія розпочнеться 24 липня.