Незабаром отримати послугу «єМалятко» можна буде у будь-якому ЦНАПі області. Наразі всі осередки надання адмінпослуг Дніпропетровщини готові до такого сервісу. Вони першими в Україні успішно пройшли необхідні тестування. Після завершення таких випробувань в інших областях до зручної для батьків немовлят онлайн-послуги підключать відразу всі ЦНАПи країни. 

Про це повідомила заступниця директора департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Олена Лічманенко.

«Нову послугу «єМалятко» держава запустила цьогоріч. Все – аби максимально спростити для батьків оформлення документів на новонародженого. Сьогодні в області комплексним сервісом можна скористатися у відділах РАЦСу, деяких пологових будинках і ЦНАПах Дніпра та Кривого Рогу. Незабаром він стане доступним в усіх центрах адмінпослуг», – зазначила заступниця директора департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Олена Лічманенко.

Онлайн-сервіс «єМалятко» – перша в Україні комплексна послуга з підставою «життєва подія».  Вона дозволяє оформити свідоцтво про народження дитини, матеріальну допомогу, отримати індивідуальний податковий номер, унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі, установити громадянство дитини. На все – не більше 20 хвилин.

«Із залученням ЦНАПів зручна онлайн-послуга стане ще доступнішою для людей. Нею зможуть скористатися мешканці навіть найвіддаленіших населених пунктів області, – розповіла Олена Лічманенко. – Адміністратори наших центрів уже пройшли всі необхідні навчання та тестові випробування. Чекаємо на підключення».

Нині на Дніпропетровщині – 60 ЦНАПів та їхніх філій. Це найбільше в Україні.