Дві доби триває відпрацювання, на вулицях міста щодня патрулюють понад 1,5 тисячі особового складу та залучаються військовослужбовці Національної гвардії України. 

За словами радника міністра МВС Євгена Терехова, за результатом відпрацювання розглянуто близько 6 тисяч заяв та повідомлень громадян. З них зареєстровано 314 кримінальних правопорушень – 115 тяжких та особливо тяжких, у тому числи 5 пограбувань, 107 крадіжок та 20 шахрайств. 

«Для припинення наркозлочинів задіяно весь оперативний склад поліції. Протягом двох днів задокументовано 51 факт незаконного обігу наркотиків, у тому числі 10 фактів збуту. Відкрито 15 кримінальних проваджень за фактами вирощування снодійного маку або конопель, вилучено понад 1100 кущів нарковмісних рослин», – розповів заступник Голови Національної поліції України Вадим Троян. 

За його словами, за два дні поліцейські Дніпропетровської області розкрили 9 злочинів, пов’язаних з незаконним поводженням зі зброєю. Вилучено 718 одиниць вогнепальної зброї та боєприпасів, з них: 1 автомат, 2 гранати, 715 патронів.

Поліцейські розшукали 7 осіб, які переховувались від органів слідства та суду. Складено понад тисячі адміністративних протоколів.

Для аналізу криміногенної ситуації у Павлоградському районі 11 червня відбувся прийом громадян, який провели радник міністра МВС Євген Терехов, заступник Голови Національної поліції Вадим Троян та начальник Департаменту внутрішньої безпеки Ігор Мартищук.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області