68 ОТГ Дніпропетровщини отримали «скриньки здоровя». Там –  засоби індивідуального захисту для медиків та предмети першої необхідності. Це  допомога медзакладам області від Програми «U-LEAD з Європою», повідомили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Ініціативу з підтримки об’єднаних територіальних громад у боротьбі з COVID-19 реалізувала Програма «U-LEAD з Європою» спільно з Міжнародним Благодійним Фондом «Карітас України». Акція покрила усі ОТГ країни. До лікарень передали предмети першої необхідності та засоби індивідуального захисту. Такі комплекти допоможуть медичним працівникам залишатися в безпеці та підтримувати здоров’я мешканців громад»,  сказала  керівниця Дніпропетровського офісу Програми «U-LEAD з Європою» Олена Тертишна.

Кожна громада отримала по 2 «скриньки здоров’я». Там – захисні рукавички, маски і респіратори, окуляри та халати, безконтактні термометри, дезінфікуючі засоби. Усі товари сертифіковані відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Загалом гуманітарну допомогу для  боротьби із коронавірусом отримали медзаклади  936 тергромад України.