Відшукати найцікавіші місця регіону та популяризувати внутрішній туризм. Це – основна ідея проєкту «Туристичні магніти Дніпропетровщини». Його втілюватимуть упродовж 2020-2021 років. 

Про це повідомили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА. 

«На жаль, часто Дніпропетровщину сприймають виключно як промисловий регіон. Тоді як в області є чимало цікавих, але маловідомих куточків. Аби популяризувати туристичний потенціал нашого краю, втілюємо проєкт «Туристичні магніти Дніпропетровщини». Усі райони  області вже надіслали інформацію про свої «перлинки» – нині ретельно відбираємо матеріали та відвідуємо такі місця особисто. Хочемо подивитися на них і як фахівці, і як туристи, та зрозуміти, чи буде цікаво там побувати гостям регіону»,  зазначили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

Загалом визначать близько 10 «переможців». Серед критеріїв для відбору – транспортна доступність та наявність мінімальної інфраструктури для туристів.

За результатами проєкту планують створити туристичну карту, де розмістять інформацію про найцікавіші «туристичні магніти» області.