Порошенко чекає на прийняття Радою реформи освіти, пенсійної і медичної реформ Президент України Петро Порошенко назвав реформи, на прийняття яких очікує в перші місяці роботи Верховної Ради України. Про це глава держави розповів в ході візиту у Харків, повідомляє прес-служба Порошенка.

“Зараз, в перші місяці після відкриття роботи Верховної Ради, чекаю реформу освіти, пенсійну і медичну реформи”, – сказав Порошенко.

Крім того, глава держави додав, що зокрема медична реформа обговорювалася на Національній Раді реформ. Він також заявив, що при запровадженні медичної реформи важливою є позиція лікарів, яку необхідно врахувати.

Також Порошенко повідомив, що завдяки децентралізації з’явилися бюджети розвитку, які надали можливості будувати, в тому числі, і лікарні.

“Ми будемо закуповувати найновіше обладнання, будувати лікарні, робити усе можливе, щоб покращити якість медичних послуг”, – зазначив він.

Нагадаємо, раніше Порошенко наголосив на важливості проведення реформи сільської медицини та заявив про необхідність запровадження телемедицини.

Повний текст читайте тут.