Павлоград знову у зоні ризику – через борги КП «Павлоградтелпоенерго» перед НАК Нафтогазом. Місто може залишитись без тепла.

Відповідні оголошення уже з’явились на під’їздах будинків. Мешканців просять не лише погасити борги, а й проплатити авансом.

Як розповіли нашому сайту голови ОСББ  декотрих житлових багатоповерхівок, напередодні до них телефонували працівники тепломереж і давали вказівки, як поводитись, якщо тепло все-таки буде відключене.

З’явилась інформація і в соцмережах. Зокрема, один із керівників ОСББ написав:

Доруководились!!!! ВНИМАНИЕ!!!! Звонит диспетчер тепловых сетей и просит не закрывать входящую задвижку на дом т.к.ожидают отключение газа тепловым сетям с 12 января 2018года,чтобы не разморозить систему. А весной и летом городским руководителям совместно с тепловыми сетями поработать с должниками СЛАБО?

Начальник павлоградських тепломереж Микола Вовк нарікає на те, що населення не квапиться гасити борги за тепло. Лише за минулі роки мешканці міста заборгували тепломережам близько 19 млн грн. Разом із тим, за його словами, робота із боржниками значно активізувалась. В результаті чимало із них уклали  договори реструктуризації.