Обласний штаб протидії коронавірусу визначив 18 госпітальних баз, які в разі необхідності прийматимуть хворих на коронавірус. 12 з них вже затвердило Міністерство охорони здоров’я України, ще 6 мають погодити найближчим часом. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

«Госпітальні бази найпершими прийматимуть хворих на коронавірус. До їх вибору підійшли відповідально. Керувалися чіткими критеріями, які визначили МОЗ та головний санітарний лікар України. Перше – це рівень оснащення медзакладу, наявність апаратів ШВЛ та спеціальних ліжок. Друге – висококваліфіковані лікарі, які можуть надати допомогу «важким» хворим з пневмонією. Зокрема, йдеться про анестезіологів та інфекціоністів. Важливим фактором було і те, чи можливо швидко доправити хворого на COVID-19 до цієї лікарні», – пояснив Олександр Бондаренко. 

Пацієнтів з коронавірусом вже приймають дві основні госпітальні бази – Дніпровська лікарня №21 та Криворізька інфекційна лікарня. Тепер до них приєдналися ще 7 медзакладів Дніпра, три – Кривого Рогу. По одному – у Кам’янському, Новомосковську, Першотравенську, Синельниковому, Нікополі, Павлограді.

В Україні – 549 підтверджених випадків COVID-19. Із них 9 – на Дніпропетровщині, в Павлограді – 0.

Госпітальні_бази