Янукович більше не знаходиться у розшуку Інтерполу, – ГПУ

Sharing is caring!

Віктора Януковича, колишнього президента України, більше не розшукує міжнародна організація кримінальної поліції (Інтерпол)

Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган, передає “Укрінформ”.

“Так, його немає в базах розшуку Інтерполу, оскільки Інтерпол вважає, що це політичне переслідування, і зняв Януковича з розшуку. Його немає в базах Інтерполу”, – відповіла Сарган.

6 лютого на прес-конференції у Москві Янукович заявив, що можу поїхати у будь-яку країну світу і у базах даних Інтерполу його немає. 

Водночас він не відповів на запитання про те, на якій юридичній підставі він перебуває на території Росії.

Раніше прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков не зміг відповісти журналістам, на якій підставі Янукович довго перебуває на території РФ, з огляду на те, що міграційне законодавство передбачає лише 90-денний термін безвізового перебування. “Питання цікаве, мені потрібно уточнити”, – сказав він, додавши, що не думає, що на Януковича поширюється відповідна норма закону.

 Речник президента РФ Дмитро Пєсков щодо статусу перебування Януковича сказав, що “це питання потрібно уточнити, питання цікаве”. 

А про про юридичні підстави тривалого перебування Януковича на території Росії, тоді як за законом громадяни України можуть перебувати в РФ до 90 діб без оформлення необхідних дозволів, Пєсков сказав: “Я не думаю, що на нього це поширюється”. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *